Massaaž

massageTervis, ilu ja keha harmoonia saavutatakse kogenud ja hoolitsevate käte, loodusest pärit aroomide ning meeldiva muusika abil, tagamaks Teile täielikku lõõgastust ja heaolu.
Pakkume Teile laia valikut massaaže ja kehahooldusi: spordimassaaž, klassikaline massaaž, antitselluliitne massaaž, aroomimassaaž, meemassaaž, lümfidrenaaži massaaž, lastemassaaž, näomassaaž ning erinevad keha- ja näohooldusprotseduurid.

Vastuvõttu viib läbi sertifitseeritud massöör Žanna Vladimirova, kes on lõpetanud Rahvusvahelise Massaažiakadeemia ja töötab Eesti suurimates SPA-keskustes, Konstantin Kovrõgin, kes on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli.

Loe lähemalt

Kosmetoloog

sugaring

Armsad daamid! Suhkrudepilatsioon – aastatuhandeid vana ilusaladus, mis on siiani avastamata. Suhkrudepilatsioon üks vanimaid depilatsiooni liike ja tuntud juba Kleopatra aegadest. Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika maadest alguse saanud protseduur on üle 4000 aasta vana. Seda tehnikat rakendati alguses meega depileerimisel ning hiljem kujunes sellest välja suhkruga depilatsioon. Fitnessklubi Terrasport pakub oma klientidele meditsiinilise haridusega kosmeetiku teenuseid, kelle abil te saate veelgi kaunimaks.

Loe lähemalt

Косметолог

kosmetologПредлагаем различные виды высококвалифицированных уходов за лицом и телом.

В косметологическом кабинете Terra Sport вам помогут грамотно подобрать программу ухода для конкретного типа кожи лица со своими индивидуальными особенностями (или появившимися проблемами).

Применяемые методики помогут Вам сохранить красоту и молодость.

Процедуры проводит квалифицированный косметолог с медицинским образованием.