Rühmatreeningu tunniplaan

  Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09:00 Streching Intensive Training  Streching Intensive Training Streching  Streching  Intensive Training
10:00            
10:30              
11:15              
11:30              
12:45              
14:00              
15:30              
16:00              
17:00  AeroJooga  Jooga Yoga Therapy/AeroJooga  Jooga  AeroJoogaFamily    
18:00            
18:15  Streching    Streching  Streching    
19:15 Sky Jumping Fitness   Sky Jumping Fitness   Sky Jumping Fitness    
20:30              

Количество мест ограничено, участие в тренировках только по предварительной записи! (тел 56 858 656)

Sky Jumping Fitness

Kuidas töötab SKY Jumping? Kõndimine, jooksmine — hea aga hüpped on veelgi parem. Kui treenida batuutide peal Sky Jumping programmi järgi, siis treeningute efektiivsus suureneb kordades. Näiteks hüppamine 10 minuti jooksul põletab 150 kilokalorid või asendab 3 kilomeetrit jooksu või 30 minutit stepp-aeroobikat. Oluline on luua treeningul üldise draivi ning lusti täis atmosfääri. Sel juhul on garanteeritud SkyJumping rühmade täielik komplekteerimine.


SKY JUMPING eelised: Põnev ja ohutu Põletab rasva, aitab kaalust maha võtta Tugevdab lihaseid, parandab lihastoonust Aeglustab vananemisprotsessi Parandab südame-veresoonkonna, lümfisüsteemi ja närvisüsteemi Tugevdab vaagnapõhja lihaseid Ei koorma selga ja liigeseid Reguleerib ainevahetus Suurendab kopsumahtu Parandab meeleolu ja une Stemuleerib vestibulaarfunktsiooni Normaliseerib kolesterooli taset Vähendab depressiooni ja väsimust Arendab liikumisaktiivsust ja koordinatsiooni


Sky jumping kõikidele Treeningud batuutide peal on populaarsed juba mitu aastat nende inimeste seas, kes on tõsiselt aktiivse eluviisiga haaratud. Kaasaegses fitnessi maailmas püütakse mitte ainult töötada välja treeninguid uusi vaid ka pööratakse tähelepanu uue ebatavalise spordivarustuse leiutamisele. Nüüd on tulnud aeg, millal ilmusid sellised fitnessi suunad, millega tegelemine ilma vastava spordivarustuseta ei ole võimalik. Nende hulka saab kindlasti arvutada ka SkyJumping mini batuudid.

Soovitan Teile panna ennast kirja sellele treningule nii kiiresti kui võimalik, et parandada oma figuuri ning proovida midagi uut ja põnevat.

Sky Jumping – on suhteliselt uus finess-programm meie riigi jaoks, kuigi see oli välja töötatud juba 13 aastat tagasi. Eesti ühines programmiga alles 2016. aastal, kuid tänu momentaalsele efektile finess batuutide peal sai tekkis suur huvi nii algajate, kes soovib hea kehavormi saada, kui ka kogenud instruktorite seas.
Klassikalises variandis treening kestab 55 minutit — pool sellest ajast pühendatakse kardiokoormusele ning umbes 20 minutit jääb jõuharjutustele ja venitusele.

Loe lähemalt