Uus treening Intensive Training Oksana Filimonovaga

See on intensiivne treening, mis aitab hoida keha toonuses, treenida kõiki lihaseid ja probleemseid tsoone! Optimaalset tulemust saab 60 minuti eest päevas! Treening sobib nii algajatele, kui ka kogenud spordiarmastajatele!toning mix

Rehabilitatsiooni- ja füsioteraapiakabinet

Fitnessklubis töötab rehabilitatsiooni- ja füsioteraapiakabinet. Lihasluukonna funktsionaalsete häirete diagnostika ja ravi klassikaliste manuaalteraapia meetoditega: postisomeetrilise lõdvestus, osteopaatilised võtted, liigeste mobiliseerimine. Erinevate traumade järgne, sh. ka sporditraumade järgne, efektiivne rehabilitatsioon. Kinesioloogiline teipimine. Kutsehaiguste profülaktika. Patsientide nõustamine ja koolitamine iseseisvate postisomeetrilise lõdvestuse meetodite kasutamiseks ja liigeste mobiliseerimiseks.

 manuaal 2 

 

 

 

Laste sünnipäev

14642469 1093034967412387 2486889680174542655 nLapse sünnipäev on väga eriline päev nii lapsele, kui ka tema perele. Terra Sport aitab Teil seda päeva unustamatuks muuta! Me teeme teie sünnipäevapeo vapustavaks ja ülilõbusaks! Laste treeningud, lõbusad teatevahetused, konkursid ja üllatused kingib teie lastele sõbralik Terraspordi meeskond! Laste sünnipäevi on võimalik pidada laupäeviti ja pühapäeviti. Võtke meiega julgesti ühendus ja broneerige oma lapse sünnipäevapidu meie juures!

Rasedate Jooga

14610709 10207765593045945 2078183062 nRasedust peetakse joogas eriliseks ja imeliseks ajaks. Usutakse, et kõige rohkem saab ema oma lapse heaks ära teha siis, kui beebi on ema kõhus. Kõik, mida ema raseduse ajal kogeb, millises meeleseisundis ta on, kuidas ümbritsev maailm teda mõjutab, kandub üle lapsele ning sellest saab tema alateadvuse ja iseloomu alus. Jooga tunnis te arendate intuitsiooni, armastust, kannatlikkust, tulete paremini toime oma emotsioonidega, lõdvestute ja saate hirmudest üle. Jooga abil saab leevendada ja ennetada rasedusvaevusi. Harjutuste toel väheneb vaagnapiirkonna pingetunne ja valulikkus, leeveneb seljavalu. Jooga aitab lõdvestuda, pinget alandada ja rahuneda!

Aerial Yoga!

aeroyoga

Aerial Yoga on uudne ja lõbus viis praktiseerida traditsioonilist joogat. Aerial Yoga õppimine on kiire ja lõbus tegevus. Positiivseid tulemusi on võimalik saavutada kiiresti - arendab paindlikkust, lihastoonust, parandab lihaste ja kõõluste elastsust ning liikuvust. Kaob ärevus, stress ja depressioon, hakkad elust jälle rõõmu tundma! Aerial joogas õpetame Sinule, kuidas ennast tunda hästi nii füüsiliselt, vaimselt kui ka emotsionaalselt. Aerial jooga on suurepärane võimalus panna end proovile ja õppida midagi uut!